půjčovna svatebních šatů Půjčovna šatů RENÁTA, Partyzánská ul. 351 (rodinná vilka), Jaroměř, mobil: 728 348 016
Otevřít menu
Půjčovna svatebních šatů Jaroměř

- Svatební salon -

půjčovna svatebních šatů
svatební salon
půjčovna svatebních šatů
Svatební salon

VAŠE SNY O SVATEBNÍCH ŠATECH MĚNÍME V REALITU JIŽ OD ROKU 1994

Během našeho více jak dvacetiletého působení na poli svatebních služeb jsme získali vynikající renomé a stali se tak jedním z nejvyhledávanějších salonů nejen Královehradeckého kraje. Pomohli jsme splnit si svůj sen o svatebních šatech tisícům nevěst.

Při výběru nových modelů využíváme našich dlouholetých zkušeností. Dokážeme velmi přesně odhadnout zda bude střih vybraného modelu slušet i zákaznicím, které nemají „modelkovské“ míry a zda kvalita zpracování a materiálu obstojí i v náročných podmínkách půjčovny. Spolupracujeme jen s ověřenými výrobci. V našem salonu nabízíme pouze originály předních světových značek.

Svatební salon

SVĚTOVÉ VÝSTAVY A VELETRHY

Létáme na světové svatební veletrhy, abychom pro Vás osobně vybrali jen to nejlepší z nejnovějších kolekcí leaderů svatebního průmyslu. V našem salonu najdete vždy aktuální kolekce.

Svatební salon

S NÁMI UŠETŘÍTE ČAS I PENÍZE

Našim cílem je maximální spokojenost našich zákazníků. Snažíme se jim zajistit, v dnešní uspěchané době, komplexní služby v té nejlepší kvalitě a velmi příznivých cenách.

Kromě exkluzivních svatebních šatů a kompletního ošacení pro ženichy, družičky a mládence, zajistíme i tisk svatebního oznámení a výrobu snubních prstenů.

V našem salonu najdete vždy nejnovější kolekce.

Šaty ze starších kolekcí ve velmi dobrém stavu vyprodáváme. Snažíme se tak udržet si vysoký standard služeb a zároveň potěšit nevěsty, které touží po vlastních šatech za velmi dobrou cenu.

Svatební salon

STAŇTE SE KRÁLOVNOU PLESU

V nabídce máme velký výběr značkových šatů na maturitní plesy, taneční a jiné společenské události. Společenské šaty, stejně tak, jako šaty svatební pro Vás vybíráme na světových veletrzích.

Renáta Cendelínová
Svatební salon

ÚPRAVY NA MÍRU

Osobně zajišťujeme profesionální úpravu vybraného modelu zdarma a to ve většině případů na počkání v den vyzvednutí, což naše klintky velmi oceňují. Ušetříme jim tak cestu navíc, kvůli další zkoušce. ( Týká se pronajatých šatů, odprodané šaty upravujeme za poplatek, termín dle dohody).

Nenabízíme službu typu šaty „go home“, kdy Vám vybraný model přiveze kurýr domů a po akci opět odveze. Zní to sice na první pohled lákavě, ale jedině osobní převzetí je zárukou, že šaty skutečně ve svatební den perfektně padnou a jsou v bezvadném stavu.

Svatební salon

EMPATIE, TRPĚLIVOST, RODINNÁ ATMOSFÉRA

Nechte se překvapit prostředím s rodinnou atmosférou. Nenabízíme stovky modelů k výběru ani obrovské výstavní prostory. Preferujeme citlivý, osobní přístup ke každému zákazníkovi a nabídku jen toho nejlepšího.

Nabízíme klidnou oázu, kde Vám naše milé a velmi trpělivé asistentky dokáží profesionálně poradit vybrat ty nejvhodnější šaty, aby jste se stala okouzlující nevěstou a zároveň Vám také rády poradí se vším co s přípravou samotné svatby souvisí.

Zapomeňte na každodenní shon kolem vás a přijďte si užít přípravu Vaši svatby do Salonu Renáta

Na Vaši návštěvu se těší

Renáta Cendelínová
majitelka salonu
PŘED KAŽDOU NÁVŠTĚVOU ZAVOLEJTE: 728 348 016 NEBO NAPIŠTE MAIL: info@pujcovna-renata.cz
Zajistíte si tak naši maximální pozornost - budeme se věnovat jen Vám a naplánujeme Váš velký den do posledního detailu.

nahoru