půjčovna svatebních šatů Půjčovna šatů RENÁTA, Partyzánská ul. 351 (rodinná vilka), Jaroměř, mobil: 728 348 016
Otevřít menu
Půjčovna svatebních šatů Jaroměř

- Reference -

Jana Semeráková - model Santa Fe

referenceJana Semeráková - model Santa Fe referenceJana Semeráková - model Santa Fe referenceJana Semeráková - model Santa Fe referenceJana Semeráková - model Santa Fe referenceJana Semeráková - model Santa Fe

~~Krásný dobrý den paní Cendelínová,
posílám Vám několik foteček, snažila jsem se najít takové, aby byly šatičky vidět. Jsou totiž skutečně nádherné a chtěla bych Vám za všechno moc poděkovat, za skvělý servis, přenádherné šaty a doplňky.
Určitě Vás doporučím, kde to bude možné, moc si totiž vážím dobrých služeb, které Váš salon nabízí a v dnešní době se to jen tak nevidí. Jen  škoda, že to všechno tak strašně rychle uteče, teď už máme jen vzpomínky a fotky.
Ještě jednou mnohokrát za vše děkuji a snad se ještě shledáme:-) Mějte se moc krásně a snad fotografie v pořádku dorazí.
Krásný den, s pozdravem teď už Semeráková Jana;-)

 


nevěsta. model Sanata Fe z kolekce Haute Couture Jasmine Bridal USA

předchozí reference
reference
další referencePŘED KAŽDOU NÁVŠTĚVOU ZAVOLEJTE: 728 348 016 NEBO NAPIŠTE MAIL: info@pujcovna-renata.cz
Zajistíte si tak naši maximální pozornost - budeme se věnovat jen Vám a naplánujeme Váš velký den do posledního detailu.

nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím