půjčovna svatebních šatů Půjčovna šatů RENÁTA, Partyzánská ul. 351 (rodinná vilka), Jaroměř, mobil: 728 348 016
Otevřít menu
Půjčovna svatebních šatů Jaroměř

- Reference -

Nevěsta Radka

referenceNevěsta Radka referenceNevěsta Radka referenceNevěsta Radka referenceNevěsta Radka referenceNevěsta Radka

~~Milá Renato a i ostatní milé a šikovné asistentky.
Když jsem byla požádána o ruku, velmi jsem se těšila, až budu jezdit po salónech a budu vybírat ty vysněné šaty. Ukázalo se však, že to není zas taková zábava. Navštívila jsem spoustu salónů v HK i u nás v Rychnově n. Kn., ale žádné šaty neodpovídaly mé představě. Když už se mi nějaké líbily, protože vypadaly originálně, byly velice drahé. Poté jsem narazila na internetu na salón Renáty Cendelínové a vložila veškeré poslední naděje k návštěvě Jaroměře.  
Ukázalo se nejen, že originálních a krásných šatů mají velkou spoustu, že jsou cenově dostupnější při stejné kvalitě, jako v jiných, podobných luxusních salónech, ale hlavně, že tam jsou ty „ONY“ + úžasný přístup nejen majitelky. Cítila jsem se zde jako doma. V den poslední zkoušky se nejvíce projevila profesionalita tohoto salónu, a to zejména jedné z milých zaměstnankyň (bohužel nevím její jméno), která si okamžitě dokázala poradit s nevyhovujícím výstřihem a do půl hodinky šaty jednoduše vylepšila ramínky, které celkový vzhled zjemnily a ještě více zkrásnily. Co více dodat.
Prostě ještě jednou DĚKUJI za vše a vřele doporučuji všem nevěstám, které se chtějí ve svůj den cítit nejkrásnější na světě 
Radka 

nevěsta: model Madeira z kolekce Haute Couture Jasmine Bridal USA

předchozí reference
reference
další referencePŘED KAŽDOU NÁVŠTĚVOU ZAVOLEJTE: 728 348 016 NEBO NAPIŠTE MAIL: info@pujcovna-renata.cz
Zajistíte si tak naši maximální pozornost - budeme se věnovat jen Vám a naplánujeme Váš velký den do posledního detailu.

nahoru