půjčovna svatebních šatů Půjčovna šatů RENÁTA, Partyzánská ul. 351 (rodinná vilka), Jaroměř, mobil: 728 348 016
Otevřít menu
Půjčovna svatebních šatů Jaroměř

- Reference -

Marcela a Aleš Lebedinští - model Catharine

referenceMarcela a Aleš Lebedinští - model Catharine referenceMarcela a Aleš Lebedinští - model Catharine referenceMarcela a Aleš Lebedinští - model Catharine

Vážená paní Cendelínová,

 já velice děkuji za velmi příjemný a profesionální přístup při výběru mých svatebních šatů, připadala jsem si v nich celý den jako princezna. Jste žena na správném místě a ve výsledku je to vždy moc znát, umíte dobře poradit. Byli jsme moc spokojeni, jak s půjčením svatebních šatů, tak s výběrem kvalitních snubních prstýnků značky RETOFY a v neposlední řadě děkujeme i za prstýnky ZERO :-), však vy už budete vědět.  

Děkuji za skvělé služby a budu se těšit na další spolupráci. Využila jsem u Vás už půjčení šatů na můj věneček do tanečních, svatební šaty a věřím, že se opět potkáme třeba při půjčení společenských šatů. Samozřejmě Vás všude doporučuji a nejem kamarádkám, ale hlavně rodinní příslušníci s Vámi byli již také moc spokojeni a v létě věřím, že Vám přibyde další spokojená zákaznice paní Lebedinská - nevěsta bude mít šaty právě od Vás.

Hezký den a ať se Vám daří stále tak skvěle.

zdraví Marcela a Aleš Lebedinští

 

nevěsta: model Catharine zn. Romantica

předchozí reference
reference
další referencePŘED KAŽDOU NÁVŠTĚVOU ZAVOLEJTE: 728 348 016 NEBO NAPIŠTE MAIL: info@pujcovna-renata.cz
Zajistíte si tak naši maximální pozornost - budeme se věnovat jen Vám a naplánujeme Váš velký den do posledního detailu.

nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím