půjčovna svatebních šatů Půjčovna šatů RENÁTA, Partyzánská ul. 351 (rodinná vilka), Jaroměř, mobil: 728 348 016
Otevřít menu
Půjčovna svatebních šatů Jaroměř

- Aktuality -

OPĚT OTEVÍRÁME

03.05.2021

Moje milé nevěsty,

po velmi dlouhé době jsme se konečně dočkaly a já vás budu moci opět přivítat ve svém salonu. Mám pro vás připraveno spoustu novinek. Kromě nabídky šatů k pronájmu mám i mnohem rozšířenější kolekci nádherných šatů v Boho a minimalistickém stylu k prodeji s velmi krátkou dodací lhůtou.

Protože se svatby čím dál častěji odehrávají v přírodě, jsou na šaty kladeny mnohem větší nároky. Většina z vás, kvůli terénu, plánuje botičky na nízkém podpadku, balerínky nebo tenisky.  Chcete mít šaty krásné, ale zároveň i velmi pohodlné, aby jste si svatbu užily na maximum. Skvělým řešení jak si svatbu užít bez stresu z případného poničení šatů ( a tím i dalších nákladů ) je jejich zakoupení.

Obrovskou výhodou vlastních šatů je možnost úpravy přesně na míru včetně délky. O tu se vám samozřejmě velmi ráda osobně postarám. Nemusíte se bát, že byste koupí nových šatů z této kolekce výrazně překročily původní rozpočet. Prodejní ceny se pohybují již od 8.500,- do 12.500,-

Moc se na vás těším! ❤️

Nezapomeňte si svůj termínek předem rezervovat na tel. 728348016

<< všechny aktuality
PŘED KAŽDOU NÁVŠTĚVOU ZAVOLEJTE: 728 348 016 NEBO NAPIŠTE MAIL: info@pujcovna-renata.cz
Zajistíte si tak naši maximální pozornost - budeme se věnovat jen Vám a naplánujeme Váš velký den do posledního detailu.

nahoru