adresa  Partyzánská ul. 351, Jaroměř
telefon  +420 728 348 016
+420 491 812 848

O nás

Svatební salon Renáta byl otevřen v lednu 1994.

Během svého více jak dvacetiletého působení v oblasti svatebních služeb si získal vynikající renomé a stal se tak jedním z nejvyhledávanějších svatebních salonů nejen Královehradeckého kraje.

Našim cílem je maximální spokojenost našich zákazníků. Snažíme se jim zajistit, v dnešní uspěchané době, maximum služeb „pod jednou střechou“, v klidu, nejlepší kvalitě a velmi příznivých cenách.

Kromě exkluzivních svatebních šatů a kompletního ošacení pro ženicha, družičky, mládence a ostatní svatebčany, nabízíme i vhodné oblečení pro nejrůznější společenské události jako jsou taneční, plesy, promoce, apod.

Během roku navštěvujeme veletrhy a výstavy v tuzemsku i zahraničí, abychom pro své zákazníky připravili aktuální kolekce, které jsou neustále doplňovány o nové modely dle nejnovějších módních trendů. Tyto kolekce pak pravidelně představujeme na Módních show a přehlídkách (viz. Fotografie z akcí).

Při výběru nových modelů využíváme našich dlouholetých zkušeností. Dokážeme velmi přesně odhadnout, zda bude střih vybraného modelu lichotit i zákaznicím, které nemají „modelkovské“ míry a zda kvalita zpracování a materiálu obstojí i v náročných podmínkách půjčovny.

Spolupracujeme jen s  ověřenými výrobci. V našem salonu naleznete pouze originální značkové šaty předních světových značek. Napodobeniny z Číny u nás nehledejte. Mezi nejžádanější modely patří šaty renomovaných amerických značek Mary’s Bridal a Jasmine Bridal a prestižní značky MS Moda.

Nechte se překvapit příjemným prostředím s rodinnou atmosférou a obrovským výběrem za bezkonkurenční ceny. V salonu Renáta očekávejte milé a trpělivé asistentky, které Vám dokážou profesionálně poradit vybrat ty nejvhodnější šaty, aby jste se stala okouzlující nevěstou. Rády Vám také poradí se vším, co s přípravou samotné svatby souvisí, jako je výběr snubních prstenů, svatebních oznámení, květin, výzdobou aut, fotografem, kameramanem, vizážistkou a mnohým dalším. Dlouholetá tradice salonu je Vaší zárukou profesionality a prvotřídní kvality nabízených služeb.

Zapomeňte na každodenní shon kolem Vás a přijďte si do salonu Renáta změnit Váš sen o svatebních šatech v realitu.

Na Vaši návštěvu se těší

Renáta Cendelínová
majitelka salonu

nahoru  nahoru